Η Ημερίδα – Εκπαιδευτική Δράση με τίτλο: “Καλλιεργώντας την επικοινωνία στο σχολείο” (η οποία λόγω καιρικών συνθηκών αναβλήθηκε)  θα πραγματοποιηθεί την

Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου και ώρα 17.00 στο 6ο Δημοτικό Σχολείο Σερρώ

Η Ημερίδα διοργανώνεται από τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Σερρών, το Κέντρο Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού Σερρών, τον Συμβουλευτικό Σταθμό Νέων Σερρών, το Κέντρο Πρόληψης ΟΑΣΙΣ και το Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Κ. Ποροΐων.

Την Ημερίδα μπορούν να παρακολουθήσουν μόνο οι εκπαιδευτικοί που δήλωσαν αρχικά συμμετοχή στην σχετική ηλεκτρονική φόρμα. Σε περίπτωση αδυναμίας συμμετοχής, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε  με email (mail@ssn.ser.sch.gr  ή  mail@kesyp.ser.sch.gr ).

Η Ημερίδα πραγματοποιείται με την υποστήριξη του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Α/θμιας Εκπαίδευσης Σερρών και της Ένωσης Λειτουργών Μέσης Εκπαίδευσης (Ε.Λ.Μ.Ε.) Σερρών.

Επισυνάπτεται  το πρόγραμμα της  Ημερίδας.

Λήψη αρχείου (-Καλλιεργώντας-την-επικοινωνία-στο-σχολείο-1.pdf, PDF)

Posted in Ανακοινώσεις, Γενικές, Εκδηλώσεις-Δράσεις, ΚΕ.ΣΥ.Π., Σημαντικά Νέα, Συμβ. Σταθμός Νέων.